Інтернет-магазин готовий повернути гроші або обміняти товар за наступними умовами. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Ви можете вимагати обміну чи повернення купленого товару протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

Для того, що скористатися цією послугою переконайтеся, будь ласка, що товар у такому вигляді як потрапив до вас, а саме:

  • не був у використанні, немає жодних слідів на ньому;
  • збережений початковий вигляд. а саме всі бірки та маркування;
  • товар повністю укомплектований.

Якщо пересилається новий товар, вартість пересилки компенсує покупець, у разі якщо оплату пересилання здійснив продавець, ціна доставки буде віднімається від суми повернення коштів.

В разі вивлення дефектів (браку) пересилання в обидві сторони оплачує продавець, а саме інтернет-магазин Merkus detailing.

Якщо після вибору товару, ви подивилися і він вам не підійшов, ви можете відмовитись від покупки, єдине, що ми Вас попросимо – оплатити виїзд кур'єра 30 грн.

Колір, візерунок, малюнок може відрізнятись від представленого на фотографії. Якщо є конкретні побажання за кольором, візерунком – уточнюйте при замовленні.

Повторний виїзд кур'єра: повернення/обмін, якщо товар не підійшов за формою, кольором, розміром, комплектацією, запахом становить 30 грн.